Obchodné podmienky

Obchodné podmienky

Predávajúci

Ján Masár JAMAS
Pod hájom 1084/39
018 41, Dubnica nad Váhom
Slovensko

IČO: 40 381 323
DIČ: 1048840672

email:
tel.: +421 903 844 796

Obchodné podmienky medzi Vami a www.farebnesperky.sk

Objednávka

Predávajúci dodáva tovar kupujúcemu na základe elektronickej objednávky a špecifikácie. Podmienkou platnosti takejto objednávky je vyplnenie všetkých predpísaných údajov a náležitostí. Predávajúci je oprávnený žiadať od kupujúceho overenie objednávky, a to vhodným spôsobom - emailom alebo telefonicky. Ak kupujúci zistí chyby vo svojej objednávke môže tie chyby opraviť písomnou formou (e-mailom).

Zmluva je uzatvorená momentom potvrdenia objednávky.

V prípade platby bankovým prevodom budú kupujúcemu ihneď po odoslaní objednávky zobrazené podrobné inštrukcie o platbe (číslo účtu v tvare IBAN, variabilný symbol). Tieto inštrukcie budú taktiež odoslané na Váš e-mail. V prípade nedoručenia tohto mailu nás kontaktujte. Objednávka bude odoslaná po prijatí platby na náš bankový účet.

Všetky potvrdené objednávky považujeme za záväzné. V prípade ak nedokážeme vybaviť Vašu objednávku z dôvodu nedostupnosti tovaru budete o tom informovaný mailom alebo telefonicky. Vyhradzujeme si právo na zmenu cien. Kupujúci platí cenu, ktorá je uvedená v potvrdení objednávky. Vyhradzujeme si právo na predĺženie dodacej doby a to v prípade, že sa vyskytnú nepredvídateľné udalosti. O tomto je však kupujúci okamžite informovaný.

Záruka vrátenia peňazí

Ak nebudete s objednaným tovarom spokojní, môžete ho bez udania dôvodu vrátiť do 14 dní od prebrania zásielky. Peniaze budú vrátené na Vami požadovaný bankový účet prevodom do 14 dní od doručenia vráteného tovaru. Vrátený tovar musí byť odoslaný doporučene na adresu predajcu, nepoškodený a bez známok použitia. Tovar nemožno vrátiť na dobierku, akýkoľvek takto vrátený tovar nemôžeme akceptovať. Pri splnení týchto podmienok bude kupujúcemu vrátená finančná čiastka za vrátený tovar. Pri nesplnení niektorých z vyššie uvedených podmienok nebudeme schopní akceptovať odstúpenie od spotrebiteľskej zmluvy a tovar bude vrátený na náklady odosielateľa späť.

Vybavenie objednávky

www.farebnesperky.sk dodáva tovar kupujúcemu na základe elektronickej objednávky. Podmienkou platnosti každej objednávky je vyplnenie povinných údajov pri odoslaní objednávky. Predávajúci je oprávnený žiadať od kupujúceho overenie objednávky emailom alebo telefonicky.

Dodacie podmienky

Tovar zasielame prostredníctvom Slovenskej pošty. Všetok nami ponúkaný tovar máme na sklade a doručíme Vám ho do troch pracovných dní. V prípade ak kupujúci zadá nesprvávnu adresu dodania bude mu opätovne naúčtovaný poplatok za znovudoručenie (poštovné a balné). Ak sa vyskytnú nepredvídané problémy s doručením budeme Vás informovať e-mailom alebo telefonicky.

Cena tovaru

Všetky ceny uvedené na stránkach sú vrátane DPH. Ceny poštovného sa riadia platnými cenníkmi doručovateľských spoločnosti. Hradíte cenu celkom uvedenú v potvrdení objednávky. Prevádzkovateľ stránky si vyhradzuje právo na zmenu cien. Nie sme platcami DPH.

V cene nie je započítané poštovné a balné. Poštovné účtujeme k cene tovaru podľa taríf a sadzobníka Slovenskej pošty, a.s. (dobierka, balík). Balné neúčtujeme. Uvedené platí pre odosielanie balíkov na území Slovenska. Objednávky do zahraničia vybavujeme individuálne.

Platobné podmienky

  • Platba bankovým prevodom (Platba vopred) - ihneď po odoslaní Vašej objednávky Vám budú zobrazené podrobné inštrukcie ako vykonať platbu (číslo bankového účtu v tvare IBAN, variabilný symbol). Tieto inštrukcie budú taktiež odoslané na Vás e-mail. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet vedený vo FIO Banke. Po obdržaní platby aktualizujeme stav objednávky a následne zasielame Vami objednaný tovar.
  • Platba dobierkou (Platba pri dodaní) - peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru poštovnému doručovateľovi alebo na pošte.
  • Platba cez platobnú bránu PayPal - pred dokočením objednávky budete presmerovaný na platobnú bránu PayPal kde uskutočníte platbu. Objednávka bude odoslaná až po uskutočnení platby.
  • Platba kreditnou alebo debetnou kartou cez platobnú bránu PayPal - pred dokočením objednávky budete presmerovaný na platobnú bránu PayPal kde uskutočníte platbu. Objednávka bude odoslaná až po uskutočnení platby.

Záruka a reklamácia

Záruka začína plynúť dňom prevzatia výrobku spotrebiteľom. Kupujúci berie na vedomie, že je povinný prezrieť si tovar bezprostredne pri jeho prevzatí. V prípade, že tovar pri prevzatí kupujúcim neodpovedá kúpnej zmluve, je kupujúci povinný bezodkladne o tom upovedomiť predávajúceho.

Na všetok tovar poskytujeme zákonom stanovenú záručnú dobu 24 mesiacov rovnako ako v kamennom obchode. Predajca zodpovedá za všetky chyby výrobku, ktoré má tovar pri prevzatí kupujúcim alebo ktoré sa objavia v priebehu záručnej doby. Nevzťahuje sa na chyby spôsobené nešetrným zaobchádzaním alebo mechanickým poškodením. Reklamáciu je možné uplatniť poštou.

Náklady na dopravu k nám hradí zákazník, späť k zákazníkovi hradíme my. K reklamácii je potrebné pripojiť charakter chyby, kópiu kúpneho dokladu a kontakt na Vás. Reklamácie vybavujeme v pracovných dňoch cez e-mail, alebo písomne.

Ochrana osobných údajov

Rešpektujeme Vaše súkromie, vaše osobné údaje chránime pred zneužitím a zaručujeme vám, že ich nikdy neposkytneme tretiemu subjektu a použijeme ich v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Narábanie s takýmito informáciami sa riadi zákonom č. 52/1998 Z.z. o ochrane osobných údajov v informačných systémoch. Registráciou bez nákupu automaticky súhlasíte, že môžete byt informovaný o novinkách v našom internetovom obchode e-mailom alebo telefonicky. Náš internetový obchod si vyhradzuje právo ustúpiť od záruky bezpečnosti v prípade napadnutia serveru neznámym páchateľom (hackerom). Iba v takom prípade neplatia vyššie uvedené pravidlá manipulácie s dátami.

Obchodné podmienky platia od 23. 11. 2020.

© 2019 - 2024 byJani

Používame súbory cookie, aby sme vám zaistili čo najlepší zážitok z našich webových stránok.